Përshkrimi i Pronës

Shitet Apartament tek Green City.
Apartamenti eshte i tipologjise 2+1 bashke me 2 tualete.
Siperfaqe totale 113.2 M2 ku ne te cilat 102 siperfaqe neto dhe 11.2M2 siperfaqe e perbashket.
Organizimi:
Korridore Hyres
Dhome ndenje + kuzhine e vecuar
2 dhoma gjume
2 tualete njeri prej te cilave me dritare
dhe 1 ballkon .
Orientim veri - perendim .
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet totalisht i mobiluar.
Per cdo informacion shtese apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detajet e Pronës

Referenca: PROALES139
Lloji: Apartment
Kati 1
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 680
Sip. Totale 113 m2
Sip. e brendshme 102 m2

Vendodhja e Prones

Karakteristikat