Përshkrimi i Pronës

Ofrohet hapesire per zyre prane 21Dhjetorit

Ambienti perbehet nga nje koridor i bollshem i cili ben shperndarjen me 3 hapesirat e tjera, nje tualet dhe nje ballkon. Ambienti eshte i gjithi i rikonstruktuar totalisht ne dyer, dritare , termoizolim, kondicionim. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: zyra per profesione te lira, health care, zyre kontabiliteti, avokatie, IT, beauty care, sherbime profesionale, arkitekt, klinike dentare , klinike estetike, etj. Zona eshte e pershtatshme per zhvillimin e cdo aktiviteti biznesi duke qene nje nga akset rrugore me te frekuentuara dhe kerkuara nga klientet.
Cmimi i kesaj hapesire zyre eshte 600Euro (Neto) .

Per me teper detaje rreth kesaj prone mos hezitoni te me kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROALES177
Lloji: Apartment
Kati 6
Statusi Used
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 205
Sip. e brendshme 85 m2

Vendodhja e Prones