Përshkrimi i Pronës

Apartament 3+1 per shitje tek Univers City
Pozicionohet ne katin e 2 banim me orientim jug perendim .
Siperfaqe totale prej 116 m2 ku ne te cilat 98 M2 siperfaqe neto dhe 17.8 siperfaqe e perbashket .
Apartamenti ndodhet ne faze perfundimtare ndertimi dhe dorzohet ne shtator .
Disponon 3 dhoma gjumi 1 dhome ndenje 2 tualete dhe 1 ballkon .
Per cdo informacion shtese apo nje vizte ne prone me kontaktoni .

Detajet e Pronës

Referenca: PROALES175
Lloji: Apartment
Kati 2
Statusi New
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 292
Sip. Totale 98 m2
Sip. e brendshme 116 m2

Vendodhja e Prones

Karakteristikat

Central Vacuum Cleaning System
Fire Door
Generator
Airport
City Center
CountrySide
Shopping Center
Train Station
View to Lake
View to Mountain
View to River
Garden
Games room
Gym
Swimming Pool