Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i Thate.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 1 banim dhe ka orientim jug-lindje.
Ndodhet ne nje zone mjafte te qete per banim dhe ku ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Organizimi:
Korridore shperndares
Dhome ndenje + kuzhine e vecuar
1 Dhome gjumi
Tualet
Ballkon .
Specifikime
Siperfaqe totale 90 M2 ku ne te cilat 79 M2 siperfaqe neto dhe 11M2 siperfaqe e perbashket.
Disponon Dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per cdo infromacion shtese apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detajet e Pronës

Referenca: PROALES133
Lloji: Apartment
Kati 2
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 647
Sip. Totale 90 m2
Sip. e brendshme 79 m2

Vendodhja e Prones

Karakteristikat