Përshkrimi i Pronës

Shitet Apartament 2+1+2 te Kompleksi Fratari!

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe 9 te nje objekti me ashensor.

Ka siperfaqe totale 104m2 dhe siperfaqe neto 94m2 dhe organizohet ne korridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve te tjera. Ambienti i dites, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni.

Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar si ne foto.

Mundesi blerje me kredi!

Apartamenti eshte me dokumenta te rregullta pronesie.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROALES188
Lloji: Apartment
Kati 9
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 150
Sip. Totale 104 m2