Property Description

Shitet Apartament 2+1+2 te Kompleksi Fratari!

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe 9 te nje objekti me ashensor.

Ka siperfaqe totale 104m2 dhe siperfaqe neto 94m2 dhe organizohet ne korridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve te tjera. Ambienti i dites, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni.

Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar si ne foto.

Mundesi blerje me kredi!

Apartamenti eshte me dokumenta te rregullta pronesie.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Property Details

Reference: PROALES188
Type: Apartment
Floor 9
Status Used
Bedrooms 2
Baths 2
Living room 1
Website Views 19
Gross Area 104 m2