Përshkrimi i Pronës

Ofrohet Apartament 2+1+2+Post Parkim per qira tek Kompleksi Rezidencial Green City.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 banim me orientim perendim te nje pallati 7 katesh te mireadministuar me ashensor.
Siperfaqe totale prej 108 M2 ku hapesirat jane mjaft te shfrytezueshme.
Organizimi:
Korridor shperndares
Dhome ndenje dhe kuzhine e vecuar
2 dhoma gjumi
2 tualete
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar si ne foto i perfshire ne cmim dhe posti i parkimit.
Per cdo informacion shtese apo nje vizite ne prone me kontaktoni.

Detajet e Pronës

Referenca: PROALES184
Lloji: Apartment
Kati 5
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 64
Sip. Totale 100 m2
Sip. e brendshme 108 m2
Sip. Toke 1 m2

Vendodhja e Prones

Karakteristikat

Central Vacuum Cleaning System
Fire Door
Airport
City Center
CountrySide
Shopping Center
View to Sea
View to Lake
View to Mountain
Terrace
Games room
Gym