Përshkrimi i Pronës

Shitet Apartament 2+1+2 ne Unaze te Re!
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje objekti te ri me ashensor. Ka siperfaqe totale 116m2 dhe siperfaqe neto 96m2 dhe organizohet ne korridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve te tjera. Ambienti i dites, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni ka akses ne te gjitha ambientet.
Apartamenti eshte i restauruar se fundmi dhe shitet i mobiluar si ne foto.

Apartamenti eshte me certefikate pronesie.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROALES183
Lloji: Apartment
Kati 6
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 80
Sip. e brendshme 116 m2