Përshkrimi i Pronës

Ofrohet Apartament 1+1 per qira ne zonen e Don Boskos tek Kompleksi Vizion.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 banim te nje pallati 9 katesh te mireadministruar me 2 ashensor me orientim Veri-Lindje - Perendim.
Siperfaqe prej 65 M2 dhe me nje hapesire mjaft te shfrytezueshme .
Apartamenti eshte totalish i investuar me pajisjet e reja dhe e mirearreduar .
Pajisjete kuzhines te gjitha te reja dhe me te gjitha mundesite e shfrytezimit .
Sistem Kondicionimi
Tualet me dritare dhe i investuar .
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar si ne foto .
Per cdo informacion shtese apo nje vizite ne prone na kontakoni.

Detajet e Pronës

Referenca: PROALES182
Lloji: Apartment
Kati 5
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 48
Sip. Totale 75 m2
Sip. e brendshme 65 m2
Sip. Toke 10 m2

Vendodhja e Prones

Karakteristikat

Alarm
Central Vacuum Cleaning System
Fire Door
Generator
City Center
CountrySide
Shopping Center
Train Station
View to Sea
View to Lake
View to Mountain
View to River
Terrace
Garden
Games room