Përshkrimi i Pronës

Ofrohet Apartament 2+1+2tualete me qira ne Astir!
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri te mireadministruar. Ka siperfaqe totale 111.3m2 dhe siperfaqe te brendshme 96.3m2.
Apartamenti ofrohet bosh.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROALES179
Lloji: Apartment
Kati 4
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 41
Sip. Totale 111.3 m2
Sip. e brendshme 96.3 m2

Vendodhja e Prones