Përshkrimi i Pronës

Disponojme Apartament 1+1 ne shitje tek Urban Gate Astir .
Apartametni ndodhet ne faze te avancuar i cili ka nje orientim VERI-Lindje
Siperfaqe Totale 76.90M2 ku ne te cilat 66.80 M2 siperfaqe e brendshme Neto dhe 10.10 M2 siperfaqe e perbashket .
Apartamenit pozicionohet ne katin e 3 banim.
Per cdo informacion shtese apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detajet e Pronës

Referenca: PROALES178
Lloji: Apartment
Kati 3
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 68
Sip. Totale 76.90 m2
Sip. e brendshme 66.80 m2
Sip. Toke 10.10 m2

Vendodhja e Prones

Karakteristikat

Central Vacuum Cleaning System
Fire Door
Generator
Airport
City Center
CountrySide
Shopping Center
View to Mountain
View to River
Terrace
Garden
Games room