Përshkrimi i Pronës

Shitet Ambient Biznesi ne Yzberisht!
Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje objekti te ri, eshte i investuar dhe aktualisht sherben si qender kursesh.
Ka siperfaqe neto 41.5m2.

Ambienti disponon dokumentacion te rregullt.

Detajet e Pronës

Referenca: PROALES174
Lloji: Commercial
Statusi Used
Website Views 339
Sip. e brendshme 41.5 m2

Vendodhja e Prones