Përshkrimi i Pronës

Apartament 2+1 per shitje prane Viles L.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje objekt te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe totale 87.5m2 dhe siperfaqe neto 81.5m2.

Apartamenit eshte shume mire i organizuar dhe ka hapesire te bollshme, ambineti i dites dhe dhoma e gjumit ka dalje ne ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar!

Zona te te cilin ndodhet apartamenti ofton te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROALES172
Lloji: Apartment
Kati 5
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 228
Sip. Totale 87.5 m2
Sip. e brendshme 81.5 m2