Përshkrimi i Pronës

Shitet Apartament 2+1 tek Univers City .

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim .

Aktualisht ne faze e perfundimit te fasades dhe behet i banueshem gusht 2024.

Siperfaqe totale e apartamentit 128 m2 ku ne te cilat 108 m2 siperfaqe e brendshme ,20 m2 sipefaqe e perbashket.

Apartamenti ka orientim Lindje,Perendim me nje pamja fantastike nga parku!

Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROALES118
Lloji: Apartment
Kati 8
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 153
Sip. Totale 128 m2
Sip. e brendshme 108 m2

Karakteristikat