Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament 2+1, Rruga e Kavajes!
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te vogel familjar dhe nje zone e cila te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar ne menyre moderne, i shtruar me parket, kondicioner, dhe eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon, nje korridor qe ndan dhomat.
Apartamenti ka siperfaqe totale 95.2 m² dhe siperfaqe e brendshme 86.84 m² , kati 4 ne nje pallat te ri me ashensor.

Disponon dokumentacion te rregullt!

Detajet e Pronës

Referenca: PROALES187
Lloji: Apartment
Kati 4
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 62
Sip. Totale 95.2 m2
Sip. e brendshme 86.84 m2