Invisible

Apartament 2+1 per shitje ne Yzberisht!

Rruga Besim Alla

 • 1 Tualet
 • 2 Dhoma
 • 82m² Sipërfaqa
€95.000,00
Shitje

Përshkrimi

Apartament 2+1 per shitje ne Yzbersisht, prane pallateve Cabej. 
Apartamenti ka siperfaqe totale 82m2 dhe siperfaqe neto 71.5m2. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe eshte i investuar se fundmi. 
Apatamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. 

Disponon dokumentacio te rregullt hipotekor!

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detaje

 • Qëllimi:

  Shitje
 • Tipi:

  Apartament
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti :

  Tirana
 • Zip code:

  1001
 • Sipërfaqja Totale:

  50-100m2
 • Sipërfaqa:

  82 m²
 • Tualet:

  1
 • Dhoma:

  2
 • Rooms:

  1
 • Çmimi i shitjes:

  € 95000
 • Kati:

  6

Orendi të brendshme

Orendi të jashtme

Distanca

Vendodhja e pronës

Ecje në këmbë

Një traditë besimi