Invisible

Shitet Apartament 1+1 ne Unaze te Re!

Sokrat Miho

 • 1 Tualet
 • 1 Dhoma
 • 72.4m² Sipërfaqa
€65.000,00
Shitje

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Unaze te Re tek pallatet e Fratarit!
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, me siperfaqe totale 72.4m2 dhe siperfaqe e brnedshme 64.4m2 .
Apartamenti organizohet ne:
- Koridor hyres,
- Ambineti i dites se bashku me ambientin e gatimit,
- Dhoma e gjumit,
- Tualeti,
- Ballkoni i cili ka akses nga ambienti i dites. 

Per me shume informacion na kontaktoni!

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detaje

 • Qëllimi:

  Shitje
 • Tipi:

  Apartament
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti :

  Tirane
 • Sipërfaqja Totale:

  50-100m2
 • Sipërfaqa:

  72.4 m²
 • Tualet:

  1
 • Dhoma:

  1
 • Rooms:

  1
 • Çmimi i shitjes:

  € 65000
 • Kati:

  6

Orendi të jashtme

Distanca

Vendodhja e pronës

Ecje në këmbë

Një traditë besimi