Invisible

Apartament 2+1 ne shitje, ne Selite!

Rruga David Selenica

 • 1 Tualet
 • 2 Dhoma
 • 75.84m² Sipërfaqa
€79.000,00
Shitje

Përshkrimi

Apartment 2+1 në shitje ne Selite , pranë Xhamise!
Apartmenti ndodhet në katin e 3-te te një ndertimi te ri i cili perfundon se shpejti.
Sipërfaqe totale 75.84 m², ka një planimetri perfekte, një korridor në hyrje, ambienti ndenjes, kuzhinë, dhomat e gjumit dhe nje tualet. 

Per me shume informacion na kontaktoni! 

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detaje

 • Qëllimi:

  Shitje
 • Tipi:

  Apartament
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti :

  Tirane
 • Zip code:

  1001
 • Sipërfaqja Totale:

  50-100m2
 • Sipërfaqa:

  75.84 m²
 • Tualet:

  1
 • Dhoma:

  2
 • Çmimi i shitjes:

  € 79000
 • Kati:

  3

Orendi të jashtme

Distanca

Vendodhja e pronës

Ecje në këmbë

Një traditë besimi