Invisible

Ofrohet Vile per shitje tek Turquoise Marina

Hamallaj, Turquoise Marina

 • 772m² Sipërfaqa
Shitje

Përshkrimi

Ofrojme Vile per shitje tek Turquoise Marina, Vila eshte e organizuar ne duplex me oborr ku ne katin zero esht soxhorno dhe ambienti gatimit bashke me nje tualet dhe ne katin e dyte jane dy dhoma gjumi me ballkon dhe nje tualet.
Facilitetet janë:
-Plazh privat i garantuar;
-Port ankorimi për mjetet lundruese;
-Parkim i dedikuar për çdo vilë, edhe për vizitorët;
-Parkim dhe korsi biçikletash;
-Ambiente sportive - tenis, basketboll, volejboll, futboll.
Per me shume informacione ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni.

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detaje

 • Qëllimi:

  Shitje
 • Tipi:

  Shtëpi
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti :

  Durres
 • Sipërfaqja Totale:

  More than 100m2
 • Sipërfaqa:

  772 m²

Distanca

 • 100 Plazhi:

  100 m

Vendodhja e pronës

Ecje në këmbë

Një traditë besimi