Invisible

OKAZION!!! Apartament 2+1 per shitje, 950Euro/m2!

Rruga Teodor Keko

 • 2 Tualet
 • 2 Dhoma
 • 114.6m² Sipërfaqa
€108.870,00
Shitje

Përshkrimi

OKAZION!!! Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Kompleksin e ri që po ndërtohet në zonën e Doganës.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Siperfaqe: 114.6m2
• Orjentimi Jug-Lindje
• Lartesia 315cm

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete ku njeri me dritare
• 2 Ballkone
• Koridor shperndares
• Me ashensor

Cilesime te tjera:
• Fasade e ventilur
• Vetrata dopio xham gas argon
• Grila incaso
• Tualete incaso
• Lavanderi
• Mundesi zgjedhje pllake ose parket
• Sistem chiller/multisplit
• Kubature e rregullut
• Rezidence e re
• Super cilesi ndertimi

Per me shume informacione na kontaktoni!

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detaje

 • Qëllimi:

  Shitje
 • Tipi:

  Apartament
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti :

  Tirane
 • Zip code:

  1001
 • Sipërfaqja Totale:

  50-100m2
 • Sipërfaqa:

  114.6 m²
 • Tualet:

  2
 • Dhoma:

  2
 • Çmimi i shitjes:

  € 108870

Orendi të brendshme

Orendi të jashtme

Distanca

Vendodhja e pronës

Ecje në këmbë

Një traditë besimi