Invisible

Ofrohet Apartament 2+1 per Qira, prane Pallatit te Brigadave!

Pallati i Brigadave

 • 2 Tualet
 • 2 Dhoma
 • 90m² Sipërfaqa
€450,00
Qira

Përshkrimi

Ofrohen dy apartamente 2+1 dhe 3+1 prane Pallatit te Brigadave  afer shkolles "Rreze Drite". Apartamentet ndodhen ne katin e pare dhe te trete te nje vile 4kateshe dhe kane secili hyrje te vecuar dhe oftojne privatesi totale. 
Siperfaqja per secilen apartament eshte 90 m2, Apartamentet jane totalisht te mobiluar.

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detaje

 • Qëllimi:

  Qira
 • Tipi:

  Apartament
 • Shteti:

  Albania
 • Sipërfaqja Totale:

  50-100m2
 • Sipërfaqa:

  90 m²
 • Tualet:

  2
 • Dhoma:

  2
 • Çmimi i shitjes:

  € 450

Orendi të brendshme

Orendi të jashtme

Distanca

Vendodhja e pronës

Ecje në këmbë

Një traditë besimi