Invisible

Vile per shitje tek “Olive Park” Rezidence

Rruga e Elbasanit

 • 402.9m² Sipërfaqa
€684.750,00
Shitje

Përshkrimi

“Olive Park” Rezidence, nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me një vendodhje shumë të mirë, në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër, vetëm 1.2 km nga Liqeni i Farkes dhe 3.6 km në vije ajrore nga qendra e Tiranes. Kompleksi rezidencial modern ndodhet në Sauk, buzë rruges së “Elbasanit”, shumë pranë Liqenit Artificial.

Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash. Rezidenca është unike bashkëkohore në llojin e saj, ku gjelbërimi, kopshtet dhe hapësirat publike zënë një përqindje të konsiderueshme të sipërfaqes së truallit. Rezidenca Olive Park do të ofrojë punime shumë silësore, arkitekturë moderne, me dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë, standart të lartë jetese, komoditet, ambiente rekreative si fushe tenisi dhe futboll/basketboll, siguri dhe administrim 24 orë, sherbime mirëmbajtjeje etj. Projekti është projektuar në harmoni me natyren e cila ju jep mundësi banorëve të jetojnë shëndetshëm në privatësi dhe të shijojnë peisazhet dhe oborret e gjelbëruara.

Rezidenca do te ofroje dy tipologji vilash te ndara ne 5 breza dhe 2 Palacina 3 kateshe te ndara ne apartamente. 
Vilat Elitare, brezi 1 dhe 
Vilat Solitare brezi 2-5 
Apartamente. 

Vila ndodhet ne brezin e 2 te ndertimit te Vilave Solitare.  Ka siperfaqe trualli 536m2 
Siperfaqe Parkimi - 33m2
Siperfaqe kati -1 -  149.7m2
Kati 0 - 123.2m2
Kati +1 - 130m2 
Siperfaqe tarrace - 130m2 
Siperfaqe Totale e Viles - 402.9m2 

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detaje

 • Qëllimi:

  Shitje
 • Tipi:

  Shtëpi
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti :

  Tirana
 • Zip code:

  1001
 • Sipërfaqja Totale:

  More than 100m2
 • Sipërfaqa:

  402.9 m²
 • Çmimi i shitjes:

  € 684750
 • Pronar:

  Agjent

Distanca

Vendodhja e pronës

Ecje në këmbë

Një traditë besimi