Invisible

Ambient Biznesi "Lion Park Residence" 

Rruga Faik Konica, Tirane

 • 542.16m² Sipërfaqa
Shitje

Përshkrimi

Ambient Biznesi Tek Lion Park Residence!

Projekti me i ri elitar, vendodhja e të cilit është fare pranë gjelbërimit, ajrit të pastër edhe qetësisë të Parkut Kombëtar të Tiranës.
Një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar një pafundësi zgjedhjesh të përshtatura për ju.
Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë etj.

Ambienti ndodhet ne katin e 6 te objektit dhe ka Siperfaqe Neto 409.79m3 
Siperfaqe ballkoni 57.37m2,
Siperfaqe e perbashket 75m2,
Siperfaqe Totale 542.16m2.

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detaje

 • Qëllimi:

  Shitje
 • Tipi:

  Ambient biznesi
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti :

  Tirana
 • Zip code:

  1001
 • Sipërfaqja Totale:

  More than 100m2
 • Sipërfaqa:

  542.16 m²
 • Kati:

  6

Orendi të jashtme

Distanca

Vendodhja e pronës

Ecje në këmbë

Një traditë besimi