Invisible

Apartament 3+1 "Lion Park Residence" 

Rruga Faik Konica, Tirane

 • 2 Tualet
 • 3 Dhoma
 • 255.41m² Sipërfaqa
Shitje

Përshkrimi

Apartament 3+1 Te Lion Park Residence!

Projekti me i ri elitar, vendodhja e të cilit është fare pranë gjelbërimit, ajrit të pastër edhe qetësisë të Parkut Kombëtar të Tiranës.
Një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar një pafundësi zgjedhjesh të përshtatura për ju.
Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë etj.

“Lion Park” Residencë do t’ju ofrojë gjithçka ju nevojitet
Godina do te ofroje 13 kate banimi
Katin 0 i cili përbëhet nga njesitë komerciale
3 kate parkime nëntokë.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te madh,
Kuzhine te vecuar,
3 dhoma gjumi
2 tualete
Lavanteri
Siperfaqe Neto 188.81m2
Siperfaqe ballkoni 32.05m2 
Siperfaqe e perbashket 34.55 m2.
Siperfaqe totale 255.41m2 

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detaje

 • Qëllimi:

  Shitje
 • Tipi:

  Apartament
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti :

  Tirana
 • Zip code:

  1001
 • Sipërfaqja Totale:

  More than 100m2
 • Sipërfaqa:

  255.41 m²
 • Tualet:

  2
 • Dhoma:

  3
 • Rooms:

  1
 • Kati:

  4

Orendi të jashtme

Distanca

Vendodhja e pronës

Ecje në këmbë

Një traditë besimi