Invisible

Vila, “Olive Park” Rezidence

Tirana

 • 389.5m² Sipërfaqa
€513.000,00
Shitje

Përshkrimi

“Olive Park” Rezidence, nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me një vendodhje shumë të mirë, në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër, vetëm 1.2 km nga Liqeni i Farkes dhe 3.6 km në vije ajrore nga qendra e Tiranes. Kompleksi rezidencial modern ndodhet në Sauk, buzë rruges së “Elbasanit”, shumë pranë Liqenit Artificial.

Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash. Rezidenca është unike bashkëkohore në llojin e saj, ku gjelbërimi, kopshtet dhe hapësirat publike zënë një përqindje të konsiderueshme të sipërfaqes së truallit. Rezidenca Olive Park do të ofrojë punime shumë silësore, arkitekturë moderne, me dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë, standart të lartë jetese, komoditet, ambiente rekreative si fushe tenisi dhe futboll/basketboll, siguri dhe administrim 24 orë, sherbime mirëmbajtjeje etj. Projekti është projektuar në harmoni me natyren e cila ju jep mundësi banorëve të jetojnë shëndetshëm në privatësi dhe të shijojnë peisazhet dhe oborret e gjelbëruara.

Rezidenca do te ofroje dy tipologji vilash te ndara ne 5 breza dhe 2 Palacina 3 kateshe te ndara ne apartamente. 
Vilat Elitare, brezi 1 dhe 
Vilat Solitare brezi 2-5 
Apartamente. 

Vila ndodhet ne brezin e 3 te ndertimit te Vilave Solitare.  Ka siperfaqe trualli 389.5m2 
Siperfaqe Parkimi - 30m2
Siperfaqe kati -1 -  103.1m2
Kati 0 - 93.1m2
Kati +1 - 106.9 
Siperfaqe tarrace - 106.9m2 
Siperfaqe Totale e Viles - 303.1m2 
 

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detaje

 • Qëllimi:

  Shitje
 • Tipi:

  Shtëpi
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti :

  Tirana
 • Sipërfaqja Totale:

  More than 100m2
 • Sipërfaqa:

  389.5 m²
 • Çmimi i shitjes:

  € 513000

Distanca

Vendodhja e pronës

Ecje në këmbë

Një traditë besimi