Invisible

Përshkrimi

Ofrohet per shitje apartament i tipologjise 3+1 me siperfaqe totale 152m2 dhe siperfaqe neto prej 125.8m2 tek Rezidenca Mine Peza.
Apartamenti ka planimetri te rregullt, organizohet ne korridor qe ben shperndarjen e ambientit te dites dhe dhomave te gjumit me dalje ne ballkon, dhe dy tuale.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4banim.
Objekti ndodhet ne faze ndertimi dhe perfundon brenda 2 vitesh.

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detaje

 • Çmimi i shitjes për metër katror:

  €/m2 0
 • Qëllimi:

  Shitje
 • Tipi:

  Apartament
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti :

  Tirana
 • Sipërfaqa:

  152 m²
 • Çmimi i shitjes:

  € 235600
 • Kati:

  4

Distanca

Vendodhja e pronës

Not available

Një traditë besimi