Invisible

Ofrohet Apartament 2+1 i mobiluar ne Kombinat

Rruga Llambi Bonata

 • 85m² Sipërfaqa
€250,00
Qira

Përshkrimi

Ofrohet apartament 2+1 i mobiluar ne Kombinat.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh egzistues
Apartamnti ka nje siperfaqe 85 m2 dhe organizohet :
Ambjent ndenje + Kuzhine
2 dhoma gjumi
1 tualet
Ballkon.
Na Kontaktoni

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detaje

 • Çmimi i shitjes për metër katror:

  €/m2 0
 • Qëllimi:

  Qira
 • Tipi:

  Apartament
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti :

  Tirana
 • Sipërfaqa:

  85 m²
 • Çmimi i qirasë:

  € 250
 • Kati:

  3

Distanca

Vendodhja e pronës

Ecje në këmbë

Një traditë besimi