Invisible

€550.000,00
Shitje

Përshkrimi

Super mundesi Investimi! Shitet vile 2katshe prane Tregut Elektrik!
Vila ka siperfaqe ndertimi 600m2 dhe siperfaqe Trualli 380m2, te gjitha me dokumentacion te rregullt hipotekot. Objekti pozicionohet ne nje vendndodhje perfekte midis qytetit studenti dhe tregut elektrik. Vila eshte e ndare ne 17 garzoniere totalisht te kompletuara , te gjitha te dhena me qera. 

Per me shume informacion, na kontaktoni!

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detaje

 • Qëllimi:

  Shitje
 • Tipi:

  Shtëpi
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti :

  Tirana
 • Zip code:

  1001
 • Sipërfaqja Totale:

  More than 100m2
 • Sipërfaqa:

  380 m²
 • Çmimi i shitjes:

  € 550000

Distanca

Vendodhja e pronës

Ecje në këmbë

Një traditë besimi